Dzisiaj w godzinach popołudniowych rozegraliśmy drugi w tym sezonie mecz w ramach Kleryckiej Ligii Piłkarskiej. Na boisku spotkaliśmy się tym razem z klerykami z Seminarium Sercanów.

Stało się. Przełamaliśmy złą passę przegranych meczy z Sercanami. Tym razem drużyny podzieliły się punktami, co oznacza że był remis. Mecz, który odbył się na stadionie KS Podgórze w Krakowie zakończył się rezultatem 1:1. Wszyscy przybyli w dobrych nastrojach i gotowi do walki o zwycięstwo.

walka była zacięta
walka była zacięta

Wynik tego meczu był bardzo ważny ponieważ, od niego zależało czy nasza drużyna wyjdzie z grupy. Nasi zawodnicy dali wszytko z siebie, żeby wygrać ten mecz, o czym może świadczyć choćby fakt, że nasz bramkarz, br. Roman obronił rzut karny. Zwycięstwo było bardzo blisko, gdyż to my prowadziliśmy 1:0 (gola strzelił br. Ayub), kiedy to straciliśmy bramkę i wynik remisowy pozostał już do końca meczu. Niemniej jednak takie rozstrzygnięcie wystarczyło, aby pomyślnie zakończyć fazę grupową rozgrywek i być pewnym na awans do dalszej części rozgrywek. Gratulujemy bardzo serdecznie całej drużynie i życzymy dalszych sukcesów na arenie rozgrywek piłkarskich.

Warto również dodać, że po zakończonym meczu nasi bracia zaprosili drużynę przeciwną do naszego seminarium, gdzie wspólnie spotkaliśmy się w rekreacji. W ten sposób możemy lepiej siebie poznawać i nawiązywać nowe znajomości. Przeciwnej drużynie również serdecznie gratulujemy ducha walki i rozegrania świetnego meczu. Zapraszamy do galerii.

wspólna rekreacja po meczu
wspólna rekreacja po meczu

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.