11 listopada to dla naszej wspólnoty szczególny dzień świętowania rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. W tym dniu wszyscy bracia wyjeżdżają na tzw. jednodniówkę.

Dzień ten, część z nas rozpoczęła Eucharystią o godz. 5:00. Następnie po szybkim śniadaniu rozjechaliśmy się w różne miejsca. Część z nas wybrała góry jako miejsce odpoczynku. Niektórzy pojechali do Zakopanego, inni w Tatry słowackie, a jeszcze inni w Pieniny czy Beskidy. Część udała się do Częstochowy nawiedzić sanktuarium na Jasnej Górze. Znaleźli się i tacy, którzy raczyli się atrakcjami Aqua Parku w Krakowie lub zwiedzali piękną starówkę we Wrocławiu. Każdy przeżywał ten czas tak jak go sobie zaplanował.

w Tatrach słowackich
w Tatrach słowackich

Przez cały dzień każdemu, niezależnie od tego gdzie się znajdował dopisywała piękna pogoda. Dlatego też był to piękny dzień odpoczynku i relaksu, ale także kontemplacji dzieła stworzenia, jakiego Bóg dokonał w świecie. Każda jednodniówka jaką przeżywamy przynosi wiele nowych odkryć i wiele wspaniałych wspomnień, którymi możemy później się między sobą dzielić.

4

 • MADZIA

  WSPANIAŁA WYPRAWA W TATRY SŁWACKIE!!!!!!

  Odpowiedz
 • pg

  Potwierdzam ! Wyprawa z wszelkich miar była wspaniała, a pogody to lepszej o tej porze roku wymarzyć sobie nie mogliśmy. 🙂

  Odpowiedz
 • acko

  No i good. Czekamy na galerie.

  Odpowiedz
 • pg

  Galeryjka, proszę bardzo

  Odpowiedz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.